About

Jmenuji se Anna a jsem druhou generací zlatníků v rodině BAUM. Od mala jsem vídala otcovu kvalitní, precizní a originální tvorbu. Táta mě vždy inspiroval a já se snažím dělat šperky tak jako on - všechno ručně a poctivě.

Mým snem je být především skvělým řemeslníkem - být expertem svého oboru. Pracuji především s ryzími kovy - zlato, stříbro, platina. Vše vyrábím ručně za pomocí zlatnického nářadí. Materiál používám v podobě plechu, drátu nebo lenka. Rýsuji, řežu, žíhám, letuju, piluju a miluju.

Inspiraci k tvoření beru jako věc, která mě nečekaně, ale vždy velmi mile trefí do nosu. Stačí zvednout hlavu a kochat se kolem sebe.

Šperk neslouží jenom jako ozdoba majitele, ale může nést určitou message, nějaký meaning.

Inspiraci čerpám například z běžných životních lidských strastí a radostí, přírodních motivů a designových budov až barabizen, aneb slídím očima všude kolem sebe. Stačí zvednout hlavou a kochat se.

Každý kousek je originál. Tvořím šperky pro jednotlivce, kteří se nebojí vyniknout a odlišit se od ostatních a hlavně pro ty, co rádi kvalitu, preciznost a design.

Originalita a jedinečnost pro mě vždy byla vším.

Anna is a jeweler and the second generation of goldsmiths in the Baum family. She draws inspiration from life’s joys and sorrows, natural motives, and architecture. Anna does not consider the jewel as a superficial decoration of the owner but as a means of carrying a certain message or meaning. Originality and uniqueness are everything for Anna, and it reflects in her work. She creates jewelry for those who are not afraid to differentiate themselves, for those who like quality and craftsmanship.

BE DIFFERENT WEAR THE DIFFERENCE

ANNA BAUM


Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep you secure, we need you to log in again. Thank you for your understanding.

Thank you for your understanding.

Login