O nás

Dvě generace

“Otec je hlavně mým otcem, ale i dobrým přítelem. Proto ho často oslovuji nejen tati, ale také jeho jménem - jako důkaz našeho přátelství.”

Anna Baum
Lubor Baum

Náš příběh

“Spojení s mým otcem dávalo smysl, chci tak pokračovat v rodinném odkaze a ukázat naši práci světu, za naší kvalitou si stojíme”

Od doby, co se věnujeme zlatničině, jsme už vytvořili tisíce prstenů, chainů a řetězů, náramků, náušnic a nožů. Zatímco Anna vede značku a kromě zmíněných šperků dělá i populární grillz, Lubor se vedle šperků věnuje i výrobě nožů. Oba s ohledem na originální design a poctivou zlatnickou práci.

Naše hodnoty

O®iginalita

Naše šperky v sobě nesou originální design a myšlenku. I kdybychom chtěli, nikdy ručně nevytvoříme zcela identický šperk.

Naše hodnoty

Řemeslo

Zlatnické řemeslo je jedno z nejstarších v dějinách, ale my se nebojíme zapojit i novodobé technologie. Své řemeslné dovednosti spojujeme, soustředíme se na detaily a šperky vytváříme pomocí tradičních zlatnických technik.

Naše hodnoty

Pokora

S otevřeným srdcem a pokorou k řemeslné tradici přistupujeme ke každému šperku. Uvědomujeme si, že pouze poctivá práce nese ovoce.

Naše hodnoty

Kvalita

Společně se zavazujeme k nejvyššímu standardu řemeslné kvality. Šperky vytváříme s precizností a pečlivostí, čímž zaručujeme trvanlivost a originalitu každého kousku.

rubín
ryzí zlato
čisté stříbro
14k zlato
citrín
vltavín
16k zlato
VVS
turmalín
křišťál

PP
rr
oo
 
mm
ěě
 
dd
ee
ss
ii
gg
nn
 
nn
ee
zz
nn
aa
mm
ee
nn
áá
 
jj
ee
nn
 
kk
rr
áá
ss
nn
ýý
 
šš
pp
ee
rr
kk
,,
 
aa
ll
ee
 
ii
 
pp
rr
ee
cc
ii
zz
nn
íí
 
zz
pp
rr
aa
cc
oo
vv
áá
nn
íí

O řemeslo jsme se oba zajímali už odmalička, i když trošku jiným způsobem. Anna dobře znala pilku, leštičku nebo brusku a svůj první šperk vyrobila už ve 14 letech. Lubor zase od dětství po všem čmáral, maloval a přetvářel vše kolem sebe k obrazu svému. Možná proto jsme se oba začali věnovat jednomu z nejstarších řemesel vůbec – zlatničině – a veškeré detaily šperků tvoříme vlastníma rukama.

A nezapomeňte dát lásku našemu quality kontrolorovi

Antonín Baum

Ozvi se nám

Zkopírováno!

Instagram